Aktualności ogólne

Dlaczego SOIZ?

DLACZEGO SOiZ?

Szkoła Organizacji i Zarządzania w Cieszynie to mała, kameralna szkoła odpowiadająca w 100% potrzebom edukacyjnym w dynamicznie rozwijającym się świecie, skutecznie reagująca na oczekiwania zarówno uczniów, jak i ich rodziców, potrafiąca kompleksowo przygotować młodego człowieka do aktywności zawodowej i odpowiedzialnego funkcjonowania w życiu społecznym.

W złożonej rzeczywistości XXI wieku nasza szkoła nie tylko uczy i wychowuje, ale także zapewnia bezpieczeństwo i skuteczną opiekę nad młodymi ludźmi. Wszyscy się tutaj znamy i szanujemy, doceniamy swoje pasje i zainteresowania, potrafimy współdziałać na rzecz wzajemnego, zrównoważonego rozwoju osobistego, nawzajem szanujemy swoje poglądy. Oznacza to m.in., że w sytuacjach trudnych jesteśmy w stanie szybko zareagować, „pochylić się” nad każdym problemem i w efekcie wspólnie go rozwiązać.
W naszej szkole uczniowie zawsze mogą czuć się bezpiecznie, a rodzice mogą być spokojni o swoje dzieci.
Zapewniamy w pełni higieniczne warunki nauki, a także zapewniamy wypożyczenie laptopów do zdalnej nauki potrzebującym uczniom.

Kadra pedagogiczna szkoły to nie tylko nauczyciele z doskonałym przygotowaniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem zawodowym, ale także pełni poświęcenia i oddani swojej pracy profesjonaliści, kochający swoją pracę, otwarci na wyzwania, podejmujący twórczą aktywność na rzecz wzajemnego rozwoju, wyrozumiali i empatyczni ludzie, którzy dobro ucznia zawsze stawiają na pierwszym miejscu.
Choć zwracamy szczególną uwagę na jakość i efektywność kształcenia, dzięki czemu wyniki matur i egzaminów zawodowych od lat utrzymują się na bardzo wysokim poziomie (SOiZ zdobył Złotą Tarczę w latach 2018, 2019 oraz Srebrną w roku 2020), to kładziemy nacisk również na rozwój kompetencji społecznych i osobistych naszych uczniów, stąd już od wielu lat bierzemy udział w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych z wieloma europejskimi szkołami, uczymy skutecznego posługiwania się językami obcymi, rozwijamy uzdolnienia ucznia i jego zainteresowania, rozwijamy proces twórczego i krytycznego myślenia, kształtujemy u uczniów postawy otwartości, tolerancyjności i wrażliwości, wspieramy rodziców ucznia w procesie wychowania, kształtujemy młodych ludzi przygotowując ich do doskonalenia się przez całe życie, wychowujemy według uniwersalnych zasad etyczno – moralnych- to sprawia, że SOiZ TO SZKOŁA NAJLEPSZEGO WYBORU!
Jeśli masz pytania to zadzwoń tel. 33 8514688 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!

baner kampania społeczna 

unia

rodo

innowacyjna szkoła

SOIZ TV

soiztv

2020 tarcze

 

baner vulcan

facebook

  

twitter

 

instagram

Galeria

Dzwonki

  Lekcje Przerwy     Lekcje Przerwy
1 8.00-8.45 5 minut   5 11.35-12.20 5 minut
2 8.50-9.35 10 minut   6 12.25-13.10 5 minut
3 9.45-10.30 5 minut   7 13.15-14.00 5 minut
4 10.35-11.20 15 minut   8 14.05-14.50  

 

 

Skontaktuj się z Nami

ul. Mała Łąka 10, 43-400 Cieszyn

tel./fax. 33 851 46 88, tel 33 482 78 82

email: sekretariat@soiz.pl

Więcej...