Choć informacja o naszej akcji pojawiła się na FB w ostatniej chwili, SOIZ-janie po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się zebrać aż 2000 zużytych baterii oraz 12 starych telefonów !
W zamian nasza szkoła wzbogaciła się o 55 pięknych wrzosów , które dodadzą korytarzom prawdziwie jesiennego klimatu.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i pokazali, że ekologia to naprawdę nasza mocna strona
Działania ekologiczne w naszej szkole realizowane są zgodnie z założeniami Akredytacji Erasmus+.